Zbierajte tubusy a vytvorte si tak originálnu zbierku obalov 

Každý je originál! icon

Ponožky PONO-PONO sú balené v originálnych tubusoch z recyklovateľného materiálu. Minimálny počet zabalených ponožiek v tubuse je 2 ks, v prípade objednania 1 kusu bude ponožka zabalená v obálke.

Už máte svoj tubus ?icon

Pokiaľ už máte svoj tubus tak nám ho môžete poslať a my vám ho znovu naplníme vami vybranými ponožkami. Pokiaľ si objednáte viac ako 3 ks ponožiek dostanete ďalší originálny tubus do zbierky. Pri využití služby naplnenia svojho tubusu získate 10% zľavu na ďalší nákup v obchode PONO-PONO.

Ako poslať ?icon

V prípade, že ste sa rozhodli využiť službu naplnenia svojho tubusu, napíšte na papier vaše kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresa, telefón, email) spolu so zoznamom vami vybraných ponožiek, vložte do tubusu a pošlite ho na našu adresu

Zbierajte a získajte !icon

Nazbierajte 10 originálnych tubusov PONO-PONO a získajte 2 ks ľubovoľných ponožiek podľa vlastného výberu vrátane nového originálneho tubusu. Ako na to? Urobte fotografiu vašich 10 tubusov a pošlite nám ju na email : info@pono-pono.sk. Ako predmet správy uveďte: 10 TUBUSOV PONO-PONO, Text: Kontaktné údaje(meno, priezvisko, adresa, telefón, email), vami vybrané ponožky a ich veľkosti.